Luksemburg

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Luksemburg kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Luksemburgis

Suurhertsogiriigi kinnisvaraturg laieneb pidevalt paljude Luksemburgi kinnisvara müügiga, nagu ajalooliste hoonete renoveerimine, elamukomplekside ehitamine, büroohooned, kaubanduskeskused, jaamad ja parklad.

Kõige prestiižsemates elamurajoonides kapitali hinnad luksuslike kodude ruutmeetri kohta ulatuvad 14 000 eurost 18 000 euroni. Erinevad majanduslikud ja finantsilised huvid aitavad säilitada suurt nõudlust, mis tuleneb Luksemburgi kinnisvara hinnatõusust.
2017. aasta kolmandas kvartalis suurenes Luksemburgi müügiks müüdud eluasemehinnad, kodud ja kinnisvara 4,9% võrra, kusjuures uute korterite hinnad tõusid oluliselt 6,1%. Uut kodu hinnatakse keskmiselt 25 kuni 30% kallimaks kui sama pinna vana kodu.

Luksemburgi pealinn on tänu töökohtadele, koolide asukohale ja majanduslikule dünaamikale eluasemevaldkonnas tugevalt meelestatud.

Kui teil on Luksemburgis müümiseks vajalik kinnisvara, pakub Luksemburgi kanton hindu uuele korterile hinnaga 7 811 eurot ruutmeetri kohta ja vana 6,563 eurot.

Luksemburg ühineb linnadega nagu Berliin, Frankfurt ja München, kes on 2018. aastaks kinnisvarainvesteeringute ja -arenduse peamised linnad. Sellel põhjusel on Luksemburgi 9. Euroopa jaoks kõige atraktiivsem linn.

 Luksemburgi kinnisvara võitnud inimeste negatiivne külg on see, et 590 000 elanikuga riik elab kallis; Teine probleem on see, et infrastruktuuriga kaasnevad võimalikud probleemid, kuna ei pruugi olla piisavalt elamusi ja koolid, mis on planeeritud uute ettevõtete suureks sissevooluks.

  •  
    Liikumine Luksemburgisse. Ekspatria ja elab Luxembourgis

      Kui paljud teist on soovinud oma elus kord igat mustrit eemaldada, monotooniast eemale pääseda ja värske õhu hinge saada? Kui teil on vaja kursust muuta, on lahendus teie ees! Me Realigro's oleme loonud teile sobiva mini-juhendi! Riik, mille me täna oleme valinud, on väike südame, mis asub Euro ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

materjal: Kõik vajalik tehnika Ladustamine Kassaaparaat Machine Lauad ja toolid TV Seafood väljapanija dessert ekraan külm buffet Hot buffet ...
Cod. 26197

Müük Üle 4 magamistoa, Luksemburg, Müllertha, Lussemburgo, Rue Philippe

1,980,000.00EUR
Müük
Üle 4 magamistoa

250 m²
Vara - asub kesklinnas Luksemburgi linna, eriti Rue Philippe - elab naabruses hästi ühendatud ja teeninud, kodu kontorid ja finantsalase tegevuse omad...
Cod. 14916

Müük Ringmaja (trullo), Luksemburg, Wilz, Wilz, Boulaide

570,000.00EUR
Müük
Ringmaja (trullo)

20000 m²
Farm ligikaudu 20.000 ruutmeetrit maad heinamaa ja metsa maja, konkreetset olukorda, House 6 tuba köök vannituba, elektripliit, pluss kõrvalhooned ja ...
Cod. 8604

Müük Maja, Luksemburg, Müllertha, Beaufort, 4, rue Belair

275,000.00EUR
Müük
Maja

90 m²
Müllerthal piirkonnas, väikese Luksemburgi Šveits, kaksik-elu ruum 90m ², 3 magamistuba, köök, vannituba, suur päikeseterrass, garaaž. Land: 922m ² va...
UNAVAILABLE
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB